Ogród rezydencjonalny, założony na powierzchni ok. 4,5 ha. Podstawowym założeniem było stworzenie ogrodu o ciepłym, południowym klimacie. Kolorem dominującym jest odcień ciepłej żółci powtarzany w elementach murków kamiennych, nawierzchniach, żwirach. Odcienie infrastruktury podkreślone są odcieniami fioletowo-niebieskich kwiatów roślin jednorocznych, bylin, krzewów, pnączy.

Mały, miejski ogród, o wypoczynkowym charakterze. Nowoczesna bryła budynku wymusiła czyste, geometryczne formy rabat i wyniesionych klombów.

Naturalistyczny ogród o swobodnie zmieniających się formach, naturalnie ukształtowanych powierzchniach trawnika.

Niewielki ogródek przy domu szeregowym. Podstawowym założeniem było zmieszczenie placyku rekreacyjnego, zbiornika z rybami ozdobnymi oraz maksymalnie dużej powierzchni trawnika.

Ogród wypoczynkowy, stworzony z myślą o rekreacji i wypoczynku gości wynajmujących budynek.

Standardowy ogród podmiejski o wielu funkcjach użytkowych.


Prosty, funkcjonalny ogród zaprojektowany przez Inwestora. Na szczególną uwagę zasługuje wykonany przez nas tras z murkami gabionowymi (granitowymi) oraz granitowe bruki z płytami.

Ogród stylizowany, oparty o geometryczne kształty kul i strzyżonych żywopłotów.  Układ przestrzenny był elementem zastanym.

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszystkie zdjęcia i opisy zamieszczone na stronie są naszego autorstwa i przedstawiają nasze realizacje ogrodowe. Kopiowanie, wykorzystywanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody jest zabronione.